Zarejestruj się »

Masz donos dla nas?
Dział: wideo, txt/gfx/audio, popularne               Kategorie: klasyka, wypadki, sport, auta, sex, gwiazdy, muzyka, reklamy, gry
 

George Carlin trzeźwo o aborcji

Data dodania materiału: 60 miesiące temu

aborcja · straszne · gwiazda · george carlin · dziecko · skecz

Myślicie, że ma w tym trochę racji?

Peggy Brown

Wszystkie filmy! »

dodaj komentarz

Pseudonim:

komentarze

Najnowsze  
Poprzednie Następne oglądasz 1 - 15 z 59
zgłoś odpowiedz gość gość 02:42 [16-08-2009]

Lubie gościa.Wrzucaj dalej Carlina ;)

zgłoś odpowiedz gość gość 02:49 [16-08-2009]

Dobre :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

zgłoś odpowiedz gość gość 05:05 [16-08-2009]


jestes debilem!! Koles gada naprawde dobrze!! Brava dla niego:)

zgłoś odpowiedz gość gość 07:54 [16-08-2009]


Na Twoim poziomie nie znaczy dobrze, już kiedy Laskowik powiedział " że normą jest ogół a nie margines" a tu masz(!) jesteś Ty i to już dla ciebie norma :)

zgłoś odpowiedz gość gość 08:13 [16-08-2009]

gość moze ciekawie gada ale sam też jest stronniczy. Kazdy temat ma dwie strony medalu i tak samo jest w przypadku aborcji. tak naprawde jego wypowiedz to zlepek pomieszanych tematow...aborcja, geje, swietosc zycia... chrzescijanie sa przeciwko gejom? oni sajedynie przeciwni mozliwosci adopcji dzieci przez homoseksualistow i zawieraniu przez nich zwiazkow malzenskich w kosciolach dlatego ze nie jesto to zgodne z tym w co wierza. podobnie z aborcja... to co mowi Carling jest naciagane z tymi seryjnymi zabojcami podpaskowymi. trzeba troche wiecej poczytac i umiec rozgraniczac gdzie jest granica i kiedy zaczyna sie zycie. a skoro jest taki cwany to jaki problem maja kochajace sie pary zeby podczas stosunku sie zabezpieczyc? skoro wszyscy sa tacy madrzi to czemu po fakcie placza i dokonuja aborcji? bo tak wygodniej? tylko potem takie kobiety ktore dokonaly tych zabiegow maja zmasakrowana psychike do konca zycia. co w takim zabiegu jest przyjemnego? ze lekarz wsadza syfonik i wyciaga wszystko co masz w srodku i to wszystko laduje w jakichs sciekach? to nie jest choroba ze powinno sie to usunac. aborcja jest przeciwko kobietom?? rozumiem jesli jest dokonywana w przypadku zagrozenia zycia kobiety...ale w innym przypadku juz nie bardzo. kobiety znaja swoje cykle i kazda wie kiedy ma mozliwosc zajcia w ciaze. dostep do ntykoncepcji ma kazda a jak nie to niech poprosi mezczyzne zeby sie zabezpieczyl. wydaje mi sie ze o prawo do aborcji wlacza jedynie ci, ktorym zalezy na sexie bez zadnej odpowiedzialnosci, milosci i zobowiazan, na lekkim i pustym zyciu. niestety ale wydaje mi sie ze ten show Carlina moze podniecac jedynie tych, ktorych wiedza nie wykracza poza to, co mowi ten goscu. "everything is sheet". troche wiecej zasad i milosci w zyciu a nie tylko pesymizmu i jadu.

zgłoś odpowiedz SORE SORE 08:28 [16-08-2009]

bardzo dobre! bardzo!
i w bystry sposob zestawione.
az sobie poszukam czegos wiecej o tej postaci.

zgłoś odpowiedz gość gość 08:55 [16-08-2009]


Gdzie Ty żyjesz? Kościół katolicki zabrania stosowania antykoncepcji!!! Tylko naturalne metody - kalendarzyk! Nie pozwala się dobrze zabezpieczać, czego efektem są niechciane ciąże i aborcja - nie widzisz w tym sprzeczności? Psychikę zrytą to mają dzieci po seansach u księży, kiedy im puszczają filmy z aborcją. Carlin pokazuje niekonsekwencję Kościoła katolickiego... a także tzw obrońców życia w USA, którzy walczą o zarodki i swego czasu zabijali lekarzy ginekologów dokonujących aborcji... stąd tekst, że bronią zarodka, a po tym jak zostanie lekarzem to go mogą zabić. ...

zgłoś odpowiedz gość gość 08:56 [16-08-2009]Gdzie Ty żyjesz? Kościół katolicki zabrania stosowania antykoncepcji!!! Tylko naturalne metody - kalendarzyk! Nie pozwala się dobrze zabezpieczać, czego efektem są niechciane ciąże i aborcja - nie widzisz w tym sprzeczności? Psychikę zrytą to mają dzieci po seansach u księży, kiedy im puszczają filmy z aborcją. Carlin pokazuje niekonsekwencję Kościoła katolickiego... a także tzw obrońców życia w USA, którzy walczą o zarodki i swego czasu zabijali lekarzy ginekologów dokonujących aborcji... stąd tekst, że bronią zarodka, a po tym jak zostanie lekarzem to go mogą zabić. ...

zgłoś odpowiedz gość gość 09:39 [16-08-2009]

W JEDNYM SIE ZNIM ZGADZAM: JAK GO SŁUCHAM I PATRZE NA TEGO DURNIA TO W TYM JEDNYM PRZYPADKU JESTEM ZA...

zgłoś odpowiedz gość gość 09:54 [16-08-2009]


Masz problem jeśli tak poważnie podchodzisz do tego co mówi komik.

zgłoś odpowiedz gość gość 09:57 [16-08-2009]

DOBRZE GADA!!! :)

zgłoś odpowiedz Aklar Aklar 10:04 [16-08-2009]


DOkładnie tutaj pojawia się problem. Gdy usłyszałem od katechety pierwszy raz w życiu, że antykoncepcja też jest formą aborcji uznałem to za głupi żart, ale była to szczera prawda.
Co do samego Carlin-a. Nie powiem często przegina pałe, a jego argumenty są naciągane i przeinaczane, jednak taką ma pracę i wiele jego skeczy jest naprawdę popartych konkretną argumentacją, które ginie w otoczce przeklenstw i granai pod publiczke co niestety jest wymogiem odniesienia sukcesu w USA.

zgłoś odpowiedz gość gość 13:23 [16-08-2009]

W tym video klipie koleś dobrze gadał. Trzeba naprawdę trzezwo spojrzeć na sprawę aborcji. Powinna być wskazana nawet w naszym kraju, ale niestety większość naszego społeczeństwa jest dość konserwatywnymi zatwardziałymi "katolikami". A dobrze jest gdy biedna rodzina, która ledwo wiążę koniec z końcem ma na utrzymaniu 6 dzieci czy nawet więcej??? Gdzie tu rozsądek??? Wszystko zależy od naszych czynów.

zgłoś odpowiedz gość gość 13:59 [16-08-2009]

kobiety znaja swoje cykle i kazda wie kiedy ma mozliwosc zajcia w ciaze. dostep do ntykoncepcji ma kazda a jak nie to niech poprosi mezczyzne zeby sie zabezpieczyl.

A z jakiej planety jesteś??

zgłoś odpowiedz gość gość 14:49 [16-08-2009]

gosciu jest genialny! mowi lekko i zabawnie o istotnych zagadnieniach i co sie rzadko zdarza w skeczach - z sensem!

Poprzednie Następne oglądasz 1 - 15 z 59 Najnowsze