29.11.2013
Głosów: 0

REGGAE VS DUBSTEP - festiwal w Warszawie!

Mystic Dubs i Projekt Syrenka zapraszają serdecznie na największą imprezę reggae/dubstep w mieście czyli na Warsaw Underground Festival REGGAE VS DUBSTEP! Załogi te z tej okazji przygotowały specjalnie dla nas listy ich zdaniem najlepszych utworów headlinerów tej imprezy. Pierwsza poświęcona będzie głównemu gościowi sceny DUBSTEP, czyli Adamowi Prescottowi.


ADAM PRESCOTT

Własność hrabstwa Nottingham, nawet więcej - jego dubstepowy skarb -AdamPrescott! Jest jednym z najbardziejekscytującychnowychw Wielkiej Brytanii, reprezentuje styldigital-reggae-dubstep, jak sam go określa.Adamszybkodał się poznać jakojeden z kluczowychgraczy naodradzającej siębrytyjskiejcyfrowej scenie UK Reggae. Wzięte przez niego na warsztat remixy oryginalnych utworów autorstwapierwszej klasynawijaczyDaddyFreddy,Brother Culture,DynamiteMC,CharlieP czyTippaIrieszybko zyskały grono wiernych odbiorców.Ze studia przeniósł się szybko do największych klubów Londynu, prezentując swój dorobek.Opróczswoich własnych produkcji wwydawnictwach takich jak"Mindstep" czy"Nice!UpRecords", rośnie równieżpopyt najegoregggae-dubstepoweremiksydlatakich artystów jakHorace Andy,MungoHi-Fi,DubPistolsi wielu innych.Dodaj dotegocykliczne udziały w audycjach muzycznychw BBC RadioOne,1XtraiRinseFM, a masz już pełny obrazAdama Prescotta, który staje się jednąz najgorętszychperspektywnaożywieniesceny soundsystemowej w Wielkiej Brytanii.

Oczywiście cała scena dubstep zostanie nagłośniona przez potężny soundsystem ROOTS REVIVAL posiadający ponad 18 tysięcy watów mocy!

Jeśli chcesz być "up to date" nie możesz przegapić jego seta na nadchodzącej szóstej już części muzycznych spotkańWUF. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje NA FACEBOOKU, zapraszamy też do zapoznania się z informacjami o festiwalu - LINK.


Poniżej ulubione produkcje autorstwa Adama Prescotta, wyselekcjonowane przez reprezentantaMystic Dubs-Syntopa Sound:

1.Radikal Guru Feat Cian Finn - Babylon Sky (Adam Prescott Remix):

2. Adam Prescott & Charlie P - Lazy Man:


3. Max Powa ft. Horace Andy - Do You Love (Adam Prescott Remix):


4. Adam Prescott - On A Dubstep Tip (Mungos Hi Fi rmx) @ Latitude Festival 2012:

5. Author - Jah Live (Feat. Danman) (Adam Prescott Remix):

6. Adam Prescott - No one:

7. Ramon Judah & Conscious Sounds - Deliver Me (Adam Prescott Remix):


8. Adam Prescott - Hypnosis:

9. Adam Prescott - Mystic Dub:

10. Adam Prescott feat Half Pint - You Lick Me First:

bej-lo