18.12.2009
Głosów: 0

10 filmików, których nie obejrzysz, gdy MAMA JEST W POKOJU!!! (oczywiście 18+)

Bo zbyt seksowne, zbyt straszne, zbyt obleśne, zbytniewskazane do oglądania przez mamy... Zobacz, co to za materiały!

"A więc to się robi teraz na piknikach!" albo "Co za młodzież w dzisiejszych czasach!" - któreś z tych zdań usłyszysz, bądź pewien.

Od tego wypukłego tyłeczka twoja rodzicielka mogłaby dostać wytrzeszczu. Permanentnego!

Jeśli mama zauważy, że oglądasz taaaaakie laski wywijające tyłkiem jakby od tego miały zależeć losy świata, a potem powiesz jej, że poznałeś dziewczynę w Internecie - współczujemy tej dziewczynie. Mama nie będzie jej fanką.

Młodociany przyszły wyrokowiec - ten filmik może sprawić, że rodzice zapałają antysympatią względem twoich kolegów ubierających się na sposób dresowo - hiphopowy.

"Happy Tree Friends" zdecydowanie "ryją baniak". Ty możesz być uodporniony, ale twoi starzy nie będą zachwyceni.

Jeśli myślisz, że po obejrzeniu tego materiału matka będzie szczęśliwa, że zabierasz kumpelę na koncert, pożegnaj się ze złudzeniami. Ten filmik, raz obejrzany, nie wyparowuje z pamięci tak po prostu.

Mamunia wrażliwa na cierpienie zwierząt? Filmik warto jej pokazać, ale pogódź się z tym, że przez następny tydzień nie będzie mięsa na obiad. Ani ryby. Bo dla niektórych delfin to też ryba.

Carmen, Carmen... Jeśli mama zobaczy, do kogo tam wzdychasz pod kołdrą, wystraszy się, że nie znajdziesz takiego ideału przed 40-tką. A co za tym idzie, nie opuścisz przytulnego gniazdka. A ona nie będzie mogła zrobić pralnio-suszarnio-garderoby w Twoim pokoju. W jej wyobraźni zostaniesz starym kawalerem, z kotem, lekką nadwagą i nieśmiałością w stosunku do kobiet o wymiarach innych niż 90-60-90.

Azjatki. Babcia kumpeli zwykła mawiać, że "co skośne to sprośne". My oczywiście nie zgadzamy się z jej opinią, ale lepiej zabezpiecz wejście do pokoju, jeśli masz ochotę obejrzeć coś pikatnego z udziałem orientalnych piękności. To może być za mocne dla twoich protoplastów.

Wściekli, doprowadzeni na skraj rozpaczy gracze komputerowi. Jeżeli lubisz pyknąć sobie w "Countera" albo porozjeżdżać wirtualnych ludzi w "GTA", lepiej nie pokazuj starym, do czego prowadzi przedawkowanie gier. W przeciwnym razie zaczną cię wnikliwie obserwować i każdy twój ruch przeanalizują pod kątem zbliżającej się psychozy.

Dodatkowo, z całego serca odradzamy słuchanie i oglądanie tej kompilacji w obecności starszych. Chyba, że nie będzie Ci przeszkadzało, że Twoja mama zarazi się którąś z tych nieznośnych melodii i nie będzie umiała uwolnić się od jej wpływu przez najbliższe kilkanaście dni. Moja od poniedziałku nuci "Pan Jabłko i Pan Gruszka, Pan Gruszka, Pan Pietruszka...". RATUNKU!!!

Sam of the Bitch